Projekt

Obecné

Profil

Úkol #26798

Aktualizováno uživatelem Lucie Spáčilová před více než 1 rok

Ahoj Martine,

na základě naší domluvy a uzavřené smlouvy s TO zakládám první žádost o provedení úprav v Piroplácení:
01/2020
~~*tlačítko pro úpravy SPZN u žádosti - možnost rychlé editace s oprávněním Finman přiřadit žádost ke správnému rozpočtovému období
*uzavření záměru - tlačítko pro možnost uzavřít záměr Finančím týmem, bez možnosti jeho otevření bez oprávnění Finman - Uzavřen finančním týmem.
*automatické přiřazení SS (specifický symbol) při tvorbě žádosti, souvisejícím s použitím záměru - konkrétním volebním okrskem v případě Senátních voleb.~~
~~*automatické *automatické zkopírování IČ v případě založení žádosti z vytvořené smlouvy dodavatelem v Piroplácení.~~ Piroplácení.
02/2020
*Hromandé platby - https://docs.google.com/document/d/1R6zLT1iRsMxfMiEjmFAq_GP9cr5n8aIISnI2mhHHoA4/edit
*Informační panel propojený hypertextovým odkazem s wiki.pirati.cz/fo/start
*Tlačítko "Vrácení žádosti" s možností výběru (chybná fakturační adresa, chybějící IČ, schválení vlastních nákladů apod.), nákladů), použitelné pro propláceče a pro hospodáře.
*Konverzační okno s nemazatelnou,ale upravitelnou historií ve stylu Redmine, pod tabulkou "Možné akce" a záznamem uživatele.
03/2020
*Propojit tlačítko talčítko Archivace se sekcí pro smlouvy, aby bylo možné filtrovat jen aktuální seznam seznem smluv a ostatní filtrovat pryč, vytvořit tlačítko Smazat smlouvu - pro oprávnění Finman. Možnost filtrovat podle abecedy nebo seřadit automaticky podle abecedy a možnost seřadit podle platnosti smlouvy. filtorvat pryč.
*Odstranit z Dashboard archivované záměry.
*Zobrazovat na Dashboard pouze žádosti vázané na aktuální rozpočet.
*Vytvořit databázi dodavatelů,propojenou s položkou Příjemce, což umožní v rámci tvorby žádosti možnost výběru z roletky, spolu s vyhledávací lištou.

Zpět