Projekt

Obecné

Profil

Podání #19853

Aktualizováno uživatelem Zuzana Klusová před více než 1 rok

V rozpočtu jsme vyčlenili prostředky (100 000 Kč) na audiovizuální díla propagující piráty v MSK. V roce 2019 bych ráda pořídila 5 videí v celkové hodnotě 50 000 Kč.

* 1 x videospot z PirateConu (max. 10 000 Kč) - zahrnuje sestřih z cca 6 hodin natáčení, grafiku, hudební podkres, finální stopáž spotu 2 minuty.
* 1 x videospot
k 10. výročí strany Aneb počátky Pirátů ve Slezsku
(max. 10 000 Kč - Kč) zahrnuje scénář, režii, sestřih z rozhovorů cca 5 hodin, grafiku, hudební podkres, cestovné, finální stopáž spotu 2 minuty.


* 3 x videomedailonky pirátských osobností (3 x max. 10 000 Kč - Martin Kmec, Pavel Kořízek, Bára Branná nebo jiní dle diskuze) - videomedailonky pirátských osobností v kraji budou součástí kampaně do krajských voleb, chci chtěla bych je vytvořit částečně v předstihu, příští rok během kampaně už nebude tolik prostoru
- medailonků
prostoru, medilonků by mělo být minimálně 8 (a spot by s odvysílal každý týden na dva měsíce před kampaní), kampaní, zbylé osobnosti budou lídři kandidátky
- cena zahrnuje
kandidátky, ahrnuje scénář, režii, sestřih z rozhovorů cca 5 hodin, grafiku, hudební podkres, finální stopáž jednoho spotu 2 minuty.

Zpět