Projekt

Obecné

Profil

Úkol #487

Řešení parkování v ulicích Třebízského a Chopinova

Přidáno uživatelem Petr Tresnak před téměř 6 roky.

Stav:
Nový
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
Cílová verze:
-
Začátek:
19.03.2015
Uzavřít do:
% Hotovo:

10%

Odhadovaná doba:
Typ práce:
Zobrazit v nabídce:
Ne
Organizační struktura:
Ne
Smlouva:

Popis

V ulici Třebízského stojí automobily po pravé straně vozovky ve směru do města. Nyní je označeno jako parkoviště pro nákladní vozidla a autobusy, k tomuto účelu však nemá vozovka parametry. Doporučení MP je úplné zrušení parkoviště a nahrazení zákazem zastavení + oddělení krajnice od vozovky.

V ulici Chopinova parkují automobily na asfaltové ploše v majetku města, které je využíváno v neúnosné míře (mnohdy se auta různě zablokují ve výjezdu). Zde je nutné vybudovat oficiální parkoviště s přesně vymezeným stáním a to zpoplatnit. Lze nainstalovat jedny přebytečné parkovací hodiny.

Také k dispozici: Atom PDF