Projekt

Obecné

Profil

Podání #43572

uzavřený

Zmeny na https://www.pirati.cz/lide/marketa-gregorova/

Přidáno uživatelem Michal Ketner před 6 měsíc(ů). Aktualizováno před 6 měsíc(ů).

Stav:
Dokončen
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
Kategorie:
Weby
Začátek:
09.12.2023
Uzavřít do:
% Hotovo:

100%

Odhadovaná doba:

Popis

Změnit text na:
Markéta Gregorová je českou poslankyní v Evropském parlamentu. Je členkou výboru pro Mezinárodní obchod (INTA) a členkou a kordinátorkou podvýboru pro Bezpečnost a obranu (SEDE). Působí také ve výborech pro Zahraniční věci (AFET) a Ústavní záležitosti (AFCO). V letech 2019-2023 byla v době jeho existence koordinátorkou Speciálního výboru pro zahraniční vměšování do všech demokratických procesů, včetně dezinformací (INGE).

Je také místopředsedkyní Delegace v Parlamentním shromáždění Euronest (DEPA) a členkou v Delegaci v Parlamentním výboru pro partnerství EU-Arménie, EU-Ázerbájdžán a EU-Gruzie (DSCA). Je i místopředsedkyní skupiny přátel Ujgurů.

V Evropském parlamentu se věnuje omezení vývozu zbraní, dezinformacím, kyberbezpečnosti i dalším moderním technologiím v oblastu bezpečnosti, ale i lidskými právy pod útlakem autoritářů.

V roce 2018 se stala zastupitelkou města Brna, v následujícím roce po svém zvolení do Evropského parlamentu na svou funkci městské zastupitelky rezignovala. V roce 2018 a 2019 byla předsedkyní Evropské pirátské strany a 4 roky působila v Pirátské straně jako vedoucí zahraničního odboru. Vystudovala Mezinárodní vztahy a Evropská studia na Masarykově univerzitě v Brně, magisterský titul získala v oborech Veřejná správa a Bezpečnostní studia. V soukromém sektoru pracovala v oblastech e-commerce, marketingu a PR či testování webových a smart aplikací.

A zrušit facebookový odkaz a nahradit ho odkazem Youtebovym https://www.youtube.com/channel/UCcf12G_5igxOSZBFSt4eEAQ

Dekuji moc

Aktualizováno uživatelem Josef Bouše před 6 měsíc(ů)

  • % Hotovo změněn z 0 na 90
  • Stav změněn z Nový na Čeká se na podatele
  • Kategorie nastaven na Weby

Hotovo,
prosím o kontrolu a potvrzení, že takto OK

Aktualizováno uživatelem Josef Bouše před 6 měsíc(ů)

  • % Hotovo změněn z 90 na 100
  • Stav změněn z Čeká se na podatele na Dokončen

Také k dispozici: Atom PDF