Projekt

Obecné

Profil

Akce

Podání #40089

otevřený

Administrátorská oprávnění

Přidáno uživatelem Pavel Maňásek před 17 dny(ů). Aktualizováno před 3 dny(ů).

Stav:
V řešení (diskutuje se)
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
-
Začátek:
23.07.2022
Uzavřít do:
31.07.2022 (9 dny(ů) pozdě)
% Hotovo:

0%

Odhadovaná doba:

Popis

Ahojte. Nejsem si jistý, jestli se obracím na správný odbor, ale chtěl jsem si na Fóru označit jednoho nežádoucího člověka, jako nepřítele a při tom mi vyskočilo, že to nejde protože dotyčný má moderátorská oprávnění. To mne zaujalo, neboť se jedná o řadového člene KS.
Můžete se na to prosím někdo podívat a vysvětli mi proč má taková oprávnění a pokud je mít nemá, tak mu je prosím odebrat.
Pokud to není ve Vaší kompetenci, prosím o informaci, na koho se mám s tímto problémem obrátit.
Jedná se o člena KS ZLK Petra Tkadlece.
Tato osoba na mne neustále útočí a potřebuji omezit jakýkoliv jeho přístup k mojí osobě.
Při této příležitosti bych se chtěl rovněž zeptat, da je technicky možné nastavit, aby do vláken spadajících pod MS Zlín mohli psát příspěvky jen členové MS Zlín, nikoliv kdokoliv, tedy speciálně opět problematický Tkadlec, který se vměšuje do vláken určených pouze členům, například k hlasování. Jde mi jen o to psaní, čtení samozřejmě může být otevřeno široké veřejnosti. Možná tento problém souvisí s tím prvním a to, že pan Tkadlec má nějaká oprávnění, která mu nepřísluší.
Prosím tedy o brzkou nápravu či alespoň o informaci, na koho se mám obrátit.

Předem děkuji.

Pavel Maňásek
předseda MS Zlín a místopředseda KS ZLK


Soubory

Forum Zlín 6.8.2022.docx (271 KB) Forum Zlín 6.8.2022.docx Pavel Maňásek, 06.08.2022 09:17

Aktualizováno uživatelem Andrej Ramašeuski před 13 dny(ů)

  • Přiřazeno smazán (Stanislav Štipl)
  • Kategorie smazán (Fórum)
  • Projekt změněn z Technický odbor na administrativní odbor

Opfravneni na foru spravuje AO

Aktualizováno uživatelem Pavel Maňásek před 3 dny(ů)

Ahojte.
Jak jsme na tom prosím s tímto úkolem?
Bohužel pan Tkadlec sám od sebe svých aktivit zjevně nezanechá a mimo řadu dalších kroků, kterými poškozuje stranu před volbami, nám opět vložil svůj příspěvek (vlákno) do Fóra MS Zlín, což předpokládám řadový čen krajského sdružení nemůže a toto mu umožnuje právě jeho administrátorské oprávnění, o kterém se domnívám, že má neoprávněně.
Prosím tedy o rychlé vyřešení tohoto dílčího problému, ať alespoň částečně eliminujeme možnosti jeho negativního ovlivňování letošních voleb a šíření špatné nálady mezi našimi členy.

Předem děkuji.

Do přílohy vkládám obrázek posledního neoprávněného příspěvku, respektive vlákna.
Pavel

Aktualizováno uživatelem Martin Kučera před 3 dny(ů)

  • Stav změněn z Nový na V řešení (diskutuje se)

1) Zrušil jsem jednu zastaralou skupinu, jíž byl členem.
Nicméně upozorňuji, že i řadoví členvé mohou patřit do různých pracovních skupin, pracpvní skupiny mohou mít lokální moderátorská oprávnění, a při zařazování do nepřátel fórum nerozlišuje, kdo je kde moderátor.

2) Ano, technicky by bylo možné nastavit, aby do subfór spadajících pod MS Zlín mohli psát jen členové MS Zlín, ovšem nemá to oporu v předpisech, tudíž žádosti o takovouto restrikci by nebylo možné vyhovět.
Proto mají předsednictva a koordinátoři moderátorská práva, aby mohli nevhodné příspěvky odstřihnout a přesunout jinam (pozor, nikoli mazat, to by narušovalo možnost odvolat se proti moderátorskému zásahu k vyšší instanci). Musí ovšem moderovat ten, jehož se daná věc netýká. (Tj. pokud uživatel A v příspěvku píše o osobě B, nesmí tento příspěvek moderovat osoba B.)

Akce

Také k dispozici: Atom PDF