Projekt

Obecné

Profil

Úkol #4007

Dlouhodobý úkol #3939: Schvalování záměrů a výdajů

Balíčky pro příznivce

Přidáno uživatelem Frantisek Kopriva před více než 2 roky. Aktualizováno před asi 2 let.

Stav:
Dokončen
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
Začátek:
04.10.2016
Uzavřít do:
17.10.2016
% Hotovo:

0%

Odhadovaná doba:
(Celkem: 0.00 hod)
Typ práce:
Zobrazit v nabídce:
Ne
Organizační struktura:
Ne
Smlouva:

Popis

Vážené PKS,
zahajuji hlasování o záměru na projekt Balíčky pro příznivce. Primárním cílem je rozšířit dosah naší kampaně - roznos novin prostřednictvím příznivců. Mimo to ale také vytvoříme síť aktivních příznivců do budoucna. Pokud je mí známo, nikdo to ve straně ještě nedělal, takže to považujme za pilotní projekt. Další info viz odůvodnění.

Návrh usnesení A:

PKS schvaluje záměr na odměny v rámci projektu Balíčky pro příznivce v celkové výši do 5 000 Kč z rozpočtové položky 221400201 (Volební výdaje SčK).

Návrh usnesení B:

PKS schvaluje záměr na dotisk Pirátských listů v celkové výši do 30 000 Kč z rozpočtové položky 221400201 (Volební výdaje SčK).

Odůvodnění:
S vedoucím MO jsem konzultoval možnosti rozšíření kampaně, jelikož nám zbývá ještě přes 55 tisíc v položce Volební výdaje a dalších 80 tisíc v rezervě. Také máme kontakty na 109 lidí z OVK, kteří zaškrtli možnost "Chci Pirátům pomoct s kampaní".

Dospěli jsme k závěru, že nejlepší investice bude dostat přes tyto příznivce noviny do schránek (což je podle nás velmi efektivní způsob komunikace s voliči a navíc noviny už jsou hotový a kvalitní materiál). K tomu máme nějaké plakáty, trička a další propagační předměty. Vyrobíme tedy balíčky pro příznivce obsahující jednak balík novin a jednak odměnu za roznos (triko, náramek, placka atd.) a tyto balíčky příznivcům rozvezeme nebo si je sami vyzvednou. Projekt sestává z několika fází:

1) Obvoláme všechny příznivce a domluvíme způsob, termín a místo předání. Obvolání zajistí stávající placení pomocníci nebo noví pomocníci, které zaplatíme z tohoto záměru.

2) Vytvoříme mapu příznivců a naplánujeme trasy pro rozvozce. To bude snadné. Několik lidí už se mi na rozvoz hlásilo.

3) Vytvoříme balíčky pro příznivce. Taktéž snadné.

4) Necháme rozvozce rozvézt balíky všem příznivcům a zaplatíme jim za to. Záměr na benzín už je schválen. Budou to řádově stovky kilometrů, takže výdaje např. při 800 km jsou 2000 Kč. Kdyby jedna trasa byla na 6 hodin a trasy byly 4, máme to cca za 1600 Kč.

  • Mezi fází 1) a 3) bude pravděpodobně potřeba nechat dotisknout noviny. V PICE zbývá cca 20 balíků. Kdyby třetina příznivců skutečně byla ochotná roznést balík, budeme ještě potřebovat dalších 20 balíků, tedy zhruba 8000 novin. Pokud bude cena 1 Kč za kus, bude to stát asi 8 000 Kč.

Odhady hodin, kilometrů i novin jsou velmi hrubé, takže záměr je úmyslně dost naddimenzovaný oproti odhadům, ať to pak nemusíme navyšovat. Stejně všechny peníze zdaleka nevyčerpáme a žádné další velké výdaje za kampaň už nebudou.

Hlasovat můžete v obou případech PRO usnesení, PROTI usnesení, nebo se zdržet.


Dílčí úkoly

Úkol #4068: Proplacení cestovného na rozvoz balíčků IDokončenTobias Esner

Úkol #4091: Proplacení rozvozu balíčků IIDokončenTobias Esner

Úkol #4166: proplacení rozvozu balíčků IIIDokončenTobias Esner


Související úkoly

související s Středočeský kraj - Úkol #3940: Cestovní příkaz, schválení pracovních cest a nákladů s tím spojenýchDokončen2016-09-212016-10-17

Historie

#1 Aktualizováno uživatelem Frantisek Kopriva před více než 2 roky

PRO usnesení A
PRO usnesení B

#2 Aktualizováno uživatelem Lubor Jenček před více než 2 roky

PRO usnesení A
PRO usnesení B

#3 Aktualizováno uživatelem Lenka Kozlova před více než 2 roky

pro usnesení A i B

#4 Aktualizováno uživatelem Tobias Esner před více než 2 roky

  • související s Úkol #3940: Cestovní příkaz, schválení pracovních cest a nákladů s tím spojených přidán

#5 Aktualizováno uživatelem Tobias Esner před asi 2 let

  • Stav změněn z Nový na Dokončen

Také k dispozici: Atom PDF