Projekt

Obecné

Profil

Podání #36332

Žádost o založení skupiny na fóru

Přidáno uživatelem Marketa Gregorova před asi 2 měsíců. Aktualizováno před asi 1 měsíc.

Stav:
Nový
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
Začátek:
27.05.2021
Uzavřít do:
% Hotovo:

0%

Odhadovaná doba:

Popis

Ahoj!

Jako nově zvolená předsedkyně správní rady našeho institutu (důkaz zde: https://codimd.pirati.cz/spravni_rada?both) bych vás na základě domluvy chtěla požádat o vytvoření skupiny na fóru. Jelikož zatím není dořešený název, poprosila bych vás o název skupiny "Institut" a případně si požádáme o změnu.

Členové správní rady jsou: Markéta Gregorová, Janka Michailidu, Viktor Tichák, Ivor Kollár, Jiří Kadeřávek (ml.), Marek Havrda, Marek Nečada. Prosím o admin práva (či co tomu na fóru odpovídá) pro všechny členy správní rady.

Náš primární zájem je to následně propojit přes TO s Mrakem, jelikož dle Janky je ACL namapované právě ze skupin na fóru; pokud tedy po vyřešení tohoto požadavku překlopíte požadavek dále na TO, budu moc ráda, ale klidně mi i řekněte, pokud si mám založit další podání u nich. :)

Děkujeme za promptní vyřešení!

Historie

#1 Aktualizováno uživatelem Kristýna Karešová před asi 2 měsíců

  • Přiřazeno nastaven na Alice Hamalová

#2 Aktualizováno uživatelem Martin Kučera před asi 1 měsíc

Upřesňující dotaz k těm právům - předpokládáte tedy, že do skupiny budou přidáváni další lidé, přičemž práva k jejich přidávání by měli mít právě členové správní rady?

#3 Aktualizováno uživatelem Marketa Gregorova před asi 1 měsíc

Přiznám se, že nevím, jak řesně t ento systém práv u nás funguje. Správní rada se teď pět let nebude velice pravděpodobně měnit, tam lze tedy aplikovat všechna možná práva. Pak ale budeme mít samozřejmě ředitele a akademickou radu a ti určitě přístup na Mrak ocení, takže pokud jim ho budeme moci dávat my, bude to super.

#4 Aktualizováno uživatelem Marketa Gregorova před asi 1 měsíc

Ahoj! Blíží se nám další setkání Správní rady a hodilo by se nám mít toto vyřešeno, mohu poprosit o nějaký výhled, odhad? .) Děkuji!

#6 Aktualizováno uživatelem Marketa Gregorova před asi 1 měsíc

Ano, nyní už to překlápím na TO pro dořešení Mraku, moc děkuji! :)

Také k dispozici: Atom PDF