Projekt

Obecné

Profil

Dlouhodobý úkol #36252

Vykazování práce Zástupce vedoucího Odpovídačů

Přidáno uživatelem Ondřej Tůma před 2 měsíců. Aktualizováno před 24 dnů.

Stav:
V řešení (diskutuje se)
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
Cílová verze:
-
% Hotovo:

0%

Typ práce:
Zobrazit v nabídce:
Ne
Organizační struktura:
Ne
Smlouva:

Historie

#1 Aktualizováno uživatelem Ivana Hlušičkova před 2 měsíců

Práce za duben 2021. Zástupce vedoucího odpovídačů. Příprava materiálů na školení pro odpovídače a na webinář Dezinformace. Webinář dezinformace. Organizace týmu dobrovolníků. Práce v messengeru České Pirátské strany, práce na facebookové stránce České pirátské strany. Spolupráce s vedoucím týmu odpovídačů, spolupráce se zástupci dalších týmů a odborů. Příprava podkladů pro odpovídání, příprava reakcí pro odpovídání, příprava podkladů pro ostatní týmy, tvorba statementu a reakcí na hoaxy a dezinformace. Celkem hodin za duben 120.

#2 Aktualizováno uživatelem Ivana Hlušičkova před asi 2 měsíců

Práce za květen 2021. Příprava materiálů pro letáček pro STAn a Piráti na hoaxy. Příprava antidezinformačního emailu pro STAN a Piráty. Dezinformace, a školení pro STAN mediální týmy. Práce na sociálních sítích, dezinformace. Školení pro odpovídače Koaliční program ( příprava podkladů, zajištění školení). Proškolení nových odpovídačů na sociálních sítích. Kontrola práce po nových odpovídačích, zároveň postupné zaškolování do systému odpovídaní ( celý měsíc ). Administrattivní činnost související s týmem. Tvorba analytického týmu k dezinformacím ( dobrovolníci ). Nábor nových dobrovolníků do týmu odpovídačů. Příprava podkladů pro odpovídání, příprava reakcí pro odpovídání, příprava podkladů pro ostatní týmy, tvorba statementu a reakcí na hoaxy a dezinformace. Celkem hodin za květen 135.

#3 Aktualizováno uživatelem Ivana Hlušičkova před 24 dnů

Práce za červen 2021. Příprava antidezinformačního školení. Proškoleno celkem 5 týmů. Příprava webináře antihoax, webinář. Příprava materiálů pro odpovídače, Vedení minianalytického týmu na pročítání pirátského fora, příprava materiálů pro tým. Systematické odpovídání na sociálních sítích, vyhledávání potencionálně nebezpečných témat. Administrativa spojená s vedením týmu. Příprava statemantů pro další týmy. Tvorba krajských odpovídacích chatů. Celkem 180 hodin.

Také k dispozici: Atom PDF