Projekt

Obecné

Profil

Úkol #35685

Dlouhodobý úkol #34791: Hodnocení a odměňování Koordinátorky krajského sdružení Vysočina

3/2021 Hodnocení a odměňování KoKS

Přidáno uživatelem Ondřej Tůma před 4 měsíců. Aktualizováno před 3 měsíců.

Stav:
Dokončen
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
f~vys:p
Cílová verze:
-
Začátek:
01.04.2021
Uzavřít do:
05.04.2021
% Hotovo:

100%

Odhadovaná doba:
Typ práce:
Zobrazit v nabídce:
Ne
Organizační struktura:
Ne
Smlouva:

Historie

#1 Aktualizováno uživatelem Ondřej Tůma před 4 měsíců

  • Uzavřít do nastaven na 05.04.2021
  • Popis aktualizován (diff)

#2 Aktualizováno uživatelem Ondřej Tůma před 4 měsíců

  • Přiřazeno nastaven na f~vys:p

#3 Aktualizováno uživatelem Jan Pošvář před 4 měsíců

Ahoj,

hodnotím za 5, pěkné shrnutí. Zaujal mě ten seminář "Jak založit MS", to je takové aktuální téma i u nás. Je z toho nějaký např. záznam, který by se dal sdílet pro zájemce o vlastní MS? K té problematické komunikaci mě napadá, že bychom se teda měli extra sejít a vyjasnit si to, jak to bude fungovat. Ať se to pak případně zobrazí i do toho manuálu, který s tím tak nějak souvisí.

#4 Aktualizováno uživatelem Eva Nováková před 4 měsíců

Děkuju za zpětnou vazbu i konkrétní připomínky!
Záznam ze semináře šel v celostátním členském newsletteru (26. 3.), ale celý seminář byl hodně povídací a reagoval na nějaké individuální situace konkrétních účastníků, tak si nejsem jistá, zda je přínosný. Byl tam i Marek a jeden další účastník za ZRNO. Každopádně záznam je tu: https://moodle.pirati.cz/mod/url/view.php?id=454.
Poznámku ke komunikaci a manuálu si přisvojuju, setkání je asi k diskusi.

#5 Aktualizováno uživatelem Jan Břížďala před 4 měsíců

Ahoj, plná odměna

#6 Aktualizováno uživatelem Pavel Knežik před 4 měsíců

Bez připomínek, plná odměna

#7 Aktualizováno uživatelem Miroslav Vácha před 4 měsíců

Ahoj, odměna za 5. Takže zaplnejch.

#8 Aktualizováno uživatelem Jan Pošvář před 4 měsíců

Hodnotili 4 a výsledná výše odměny je 5000 Kč.

#9 Aktualizováno uživatelem Miroslav Vácha před 4 měsíců

Miroslav Vácha napsal:

Ahoj, odměna za 5. Takže zaplnejch.

Ještě bych tedy dodatečně zmínil, že si nejsem jist ve vykazování 2 hodin jednání PKS. Myslím, si že fér je napsat si max tu část kde je zhodnocení úkolů dodavatelů. Jinak jde o jednání PKS a ze své podstaty je tam pracovně ten dodavatel, který píše zápis, jelikož vykonává reálně práci. Jinak to považuji za setkání se členy a účast je dobrovolná.

Stejně tak ještě chci napsat zpětnou vazby z jednání PKS, kde jsi Evo nevybíravým způsobem prosazovala svojí vůli o tom jak bude jednání PKS probíhat. Prostě podle Tebe, protože - volně řečeno: ty jsi přišla a nechtělo se ti a nebudeš čekat takže to uděláme hned tak jak to chceš ty. Nechtěl jsem kvůli tomu snižovat osobní ohodnocení, ale mám potřebu to ještě dodatečně napsat a myslím si, že to je jednání, kterého je potřeba se vyvarovat. Chápu, že jsem lidi a každý si nese své, ale jako zpětnou vazbu to sem dávám.

Tož tak a jinak hezký zbytek dne.

#10 Aktualizováno uživatelem Eva Nováková před 4 měsíců

Čau Míro, na jednání PKS jsem chodila pracovně po domluvě s předsedkyní (a tuším, že to zaznělo i na jednom z prvních jednání, že chodit budu). Chcete to změnit? Ráda se na tom s vámi domluvím a vyjasníme si to, aby byli všichni v pohodě a na stejné vlně. Má účast jako KoKS má z určitého pohledu smysl, ale samozřejmě není nutná. Nicméně jsem jednání brala jako jeden blok, příležitost setkat se s vámi jako mým nadřízeným orgánem, probrat věci, které mohou usnadňovat spolupráci, domlouvat se a být v obraze, abych mohla přenášet informace dál, propojovat. Jako členka bych se jednání účastnila zřejmě méně často a vybírala bych si podle témat, která mě zajímají.

#11 Aktualizováno uživatelem Milan Daďourek před 4 měsíců

Ahoj,
jak už jsem někde avizoval, nestíhám průběžně sledovat práci všech dodavatelů, takže nemůžu hodnotit pokaždé. Nicméně souhlasím s tím, co psal Mirek.

#12 Aktualizováno uživatelem Jan Pošvář před 4 měsíců

Hoši, já vám do toho nechci kecat, ale všichni tři dodavatelé vykazují jednání PKS bez ohledu na to, jestli dělají zápis nebo ne. Chceme, aby tam chodili na blok shrnutí (a tam je třeba počítat minimálně celá půlhodina, neb je dobré, když dodavatelé vědí i to, co dělají ostatní dodavatelé). Zároveň není vždy jisté, jestli to začne přesně ve 20:40, dřív nebo později, tedy je třeba počítat i s nějakým přesahem. Do toho požadujeme vyplnit výkaz a připravit plánovací tabulku. To s tím úzce souvisí a je třeba počítat s tím, že to taktéž žere nějaký čas.
Dále jsem teho názoru, že se vždy hodí mít po ruce dodavatele. Podle mě se už v historii potvrdilo, že nás nenapadlo u tématu, které řešíme, že se vlastně nějakého našeho dodavatele týká.

Za tehdejší incident, kdy Eva na nás trochu vyjela, se ještě při tom samém jednání omluvila. Podle mě je to uzavřená záležitost. Pokud to někdo tak nemá, tak ať se při tom také zamyslí nad nevhodnými poznámkami vůči Evě, protože za ty se nikdo dosud neomluvil.

#13 Aktualizováno uživatelem Ondřej Tůma před 3 měsíců

  • % Hotovo změněn z 0 na 100
  • Stav změněn z Nový na Dokončen

Také k dispozici: Atom PDF