Projekt

Obecné

Profil

Podání #34103

Zřízení nového bodu "SPORT"

Přidáno uživatelem Jan Lejčko před 7 měsíců. Aktualizováno před 3 měsíců.

Stav:
Dokončen
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
Začátek:
18.12.2020
Uzavřít do:
21.12.2020
% Hotovo:

0%

Odhadovaná doba:

Popis

Vážení,

s ohledem na to, že dne 17. prosince 2020 proběhlo ustavující zasedání Pracovní skupiny pro SPORT, prosím o vytvoření příslušného diskuzního tématu, a to do skupiny resortních týmů vytvořit nový bod SPORT (Pirátská strana > Pirátský program > Resortní týmy > Sport > Pracovní skupina pro sport). [[[https://forum.pirati.cz/viewforum.php?f=1490]]] do resortního týmu SPORT vložit "Pracovní skupina SPORT".

Pracovní skupina bude;

  • ze své práce zodpovídat gesčnímu poslanci, v tuto chvíli L. Bartoňovi, sekundárně D. Mazurovi -> vedoucí resortního týmu školství,
  • vytvářet a zpracovávat podrobná stanoviska k programovému bodu,
  • sledovat novinky a aktuální kauzy ve své oblasti a vyjadřovat se k nim, bude-li to zapotřebí,
  • zpracovávat návrhy stanovisek strany k vládním, ad eventum k parlamentním dokumentům,
  • oponovat průnikové názory ostatních relevantních demokratických politických stran,
  • spolupracovat s příslušným resortním týmem, kterého se bude problematika dotýkat (např.: školství, zdravotnictví, finance),
  • do budoucna psát o svém tématu na blogu/příslušné skupině na stránkách strany tak, aby široká veřejnost znala postoje strany ke sportu (tedy nejenom na forum),
  • plánujeme po širší diskuzi odpovídat na odborné otázky (uvnitř i vně)

Děkuji, zdraví
J.Lejčko

Seznam_SPORT.txt (4.1 KB) Seznam_SPORT.txt Seznam_SPORT (txt) Jan Lejčko, 12.01.2021 13:18
Seznam_SPORT.pdf (115 KB) Seznam_SPORT.pdf Seznam_SPORT (pdf) Jan Lejčko, 12.01.2021 13:18
Seznam_SPORT.xlsx (16.3 KB) Seznam_SPORT.xlsx Seznam_SPORT (excel) Jan Lejčko, 12.01.2021 13:18
Sport_logo.png (101 KB) Sport_logo.png Naše logo Jan Lejčko, 12.01.2021 13:18
Zápis_SP#1.docx (18 KB) Zápis_SP#1.docx Zápis - docx Jan Lejčko, 13.01.2021 00:25
Zápis_SP#1.pdf (122 KB) Zápis_SP#1.pdf Zápis - pdf Jan Lejčko, 13.01.2021 00:25
Žádost.png (96.2 KB) Žádost.png Žádost z RT kultura -> RT školství Jan Lejčko, 13.01.2021 14:05

Historie

#1 Aktualizováno uživatelem Jan Lejčko před 7 měsíců

PZN: Mířeno k AO

Děkuji

#2 Aktualizováno uživatelem Jan Bednařík před 7 měsíců

  • Projekt změněn z .Pirátská strana na administrativní odbor

#3 Aktualizováno uživatelem Jan Lejčko před 7 měsíců

Níže uvádím seznam lidí, kteří projevili zájem se podílet na práci v pracovní skupině SPORT, prosím tedy o doplnění/přiřazení těchto lidí ke skupině;

1. Jihočeský kraj - Jiří Roubíček - jiri.roubicek@pirati.cz
2. Jihočeský kraj - Michal Horák - michal.horak@pirati.cz
3. Jihočeský kraj - Jaromír Kopřiva - registrovaný příznivec
4. Jihočeský kraj - Jan Slavík - e-mail nemám
5. Jihočeský kraj - Petr Soušek - petr.sousek@pirati.cz
6. Jihomoravský kraj - Lukáš Hejduk - lukas.hejduk@pirati.cz
7. Karlovarský kraj - Ondřej Topinka - ondrej.topinka@pirati.cz
8. Královehradecký kraj - Arnošt Štěpánek - arnost.stepanek@pirati.cz
9. Královehradecký kraj - Dušan Plch - dusa.plch@pirati.cz
10. Liberecký kraj - Jan Polák - jan.polak@pirati.cz
11. Liberecký kraj - Helena Vondráková - helena.vondrakova@pirati.cz
12. Liberecký kraj - Petr Marek - petr.marek@pirati.cz
13. Liberecký kraj - Václav Balšánek - vaclav.balsanek@pirati.cz
14. Moravskoslezský kraj - Jakub Dedek - jakub.dedek@pirati.cz
15. Moravskoslezský kraj - Andrea Hoffmannová - andrea.hoffmannova@pirati.cz
16. Olomoucký kraj - Vojtěch Pika - vojtech.pikal@pirati.cz
17. Olomoucký kraj - Petr Lysek - petr.lysek@pirati.cz
18. Olomoucký kraj - Robert Šrejma - robert.srejma@pirati.cz
19. Olomoucký kraj - Jaromír Horký - jaromir.horky@pirati.cz
20. Olomoucký kraj - Radek Vojtek - radek.vojtek@pirati.cz
21. Pardubický kraj - Filip Mezera - filip.mezera@pirati.cz
22. Plzeňský kraj - Filip Sequens - filip.sequens@pirati.cz
23. Plzeňský kraj - Lukáš Bartoň - lukas.barton@pirati.cz
24. Plzeňský kraj - Jan Hutter - jan.hutter@pirati.cz
25. Plzeňský kraj - Jindřiška Šrámková - jindriska.sramkova@pirati.cz
26. Plzeňský kraj - Jiří Pek - jiri.pek@pirati.cz
27. Praha (6) - Jan Lejčko - jan.lejcko@pirati.cz
28. Praha (8) - Pavel Franc - pavel.franc@pirati.cz
29. Praha (3) - František Doseděl - frantisek.dosedel@pirati.cz
30. Praha (3) - Jan Bartko - jan.bartko@pirati.cz
31. Praha (13) - Petr Kolář - petr.kolar@pirati.cz
32. Praha (14) - Jaroslav Verner - jaroslav.verner@pirati.cz
33. Praha - Anna Boháčová - registrovaný příznivec
34. Praha (3) - Jiří Svrček - jiri.svrcek@pirati.cz
35. Praha (6) - Adam Derner - adam.derner@pirati.cz
36. Praha (3) - Apolena Ondráčková - apolena.ondrackova@pirati.cz
37. Praha (P11) - Ladislav Kos - ladislav.kos@pirati.cz
38. Středočeský kraj - Vít Šnajdr - vit.snajdr@pirati.cz
39. Středočeský kraj - Daniel Netušil - daniel.netusil@pirati.cz
40. Středočeský kraj - Antonín Schejbal - antonin.schejbal@pirati.cz
41. Ústecký kraj - Tomáš Macháček - tomas.machacek@pirati.cz
42. Ústecký kraj - Michal Robouský - michal.robousky@pirati.cz
43. Ústecký kraj - David Lux - registrovaný příznivec
44. Ústecký kraj - Jan Kunc - jan.kunc@pirati.cz
45. Ústecký kraj - Jan Kranda - jan.kranda@pirati.cz
46. Ústecký kraj - Hana Vodrážková - hana.vodrazkova@pirati.cz
47. Vysočina kraj - Jan Břížďala - jan.brizdala@pirati.cz
48. Vysočina kraj - Stanislav Neuman - stanislav.neuman@pirati.cz
49. Vysočina kraj - Veronika Nguyenová - veronika.nguyenova@pirati.cz
50. Zlínský kraj - Marek Houser - marek.houser@pirati.cz
51. Zlínský kraj - Petr Stoklasa - petr.stoklasa@pirati.cz
52. Zlínský kraj - Hana Ančincová - hana.ancincova@pirati.cz
53. Zlínský kraj - Jiří Jaroš - jiri.jaros@pirati.cz

#4 Aktualizováno uživatelem Jan Lejčko před 7 měsíců

Doplňuji zápis z ustavujícího zasedání ze dne 17.12.2020 + prosím o jeho doplnění do příslušného tématu na fóru (https://forum.pirati.cz/viewforum.php?f=1503).

  • zároveň žádám o práva na správu skupiny na fórum tak, abych mohl přidávat/odebírat jednotlivé členy + abych mohl moderovat toto vlákno

Děkuji

#5 Aktualizováno uživatelem Jan Lejčko před 7 měsíců

V návaznosti na výše uvedený zápis rovněž žádám, aby byl SPORT podřazen pod RT školství, nikoliv RT kultura viz. přiložený screenshot

#6 Aktualizováno uživatelem Lukáš Bartoň před 6 měsíců

Ano, sport by měl být pod školstvím, nikoliv pod kulturou.

#7 Aktualizováno uživatelem Alice Hamalová před 6 měsíců

  • Přiřazeno nastaven na Alice Hamalová

#8 Aktualizováno uživatelem Vojtěch Pikal před 3 měsíců

Ahoj, tohle neproběhlo úplně dobře.

SPORT není zřízen republikovým předsednictvem jako resortní tým nebo meziresortní tým, takže nemůže být v toplevel fóra "Resortní týmy" a vyvolávat tak zdání, že jí je.

Navíc byl tedy zjevně vytvořen kopií resortního týmu Kultura, což vede k tomu, že v něm má moderátorská práva skupina "Kultura" a také je skryté pro ty, co mají skryté fórum "Kultura". To samo o sobě nemusí být špatně, (Sport a Kultura jsou konceptuálně velmi podobné oblasti lidského života a politicky mají mnoho společného), nicméně Sport programově dlouhodobě spadá pod Vzdělávání (MŠMT) a dlouhodbý bod "Volnočasové aktivity", který je tak zařazen pod resortní tým "Vzdělávání."

Takže provedu odpovídající úpravy.

#9 Aktualizováno uživatelem Vojtěch Pikal před 3 měsíců

  • Stav změněn z Nový na Dokončen

Tak provedeno.
Zápisy si do fóra dej sám.

#10 Aktualizováno uživatelem Alice Hamalová před 3 měsíců

  • Přiřazeno změněn z Alice Hamalová na Vojtěch Pikal

Také k dispozici: Atom PDF