Projekt

Obecné

Profil

Dlouhodobý úkol #33179

Dlouhodobý úkol #31292: 4. Životní prostředí

Budeme usnadňovat upozorňování na nepořádek a rozbité chodníky či ulice

Přidáno uživatelem Daniel Mazur před 8 měsíců.

Stav:
V řešení (diskutuje se)
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
Cílová verze:
-
% Hotovo:

0%

Typ práce:
Zobrazit v nabídce:
Ne
Organizační struktura:
Ne
Smlouva:

Popis

Využijeme moderní technologie i iniciativu místních občanů, pro upozornění na nepořádek a rozbité chodníky či ulice.

Také k dispozici: Atom PDF