Projekt

Obecné

Profil

Podání #22746

Výběrové řízení na pozici volebního koordinátora

Přidáno uživatelem Daniel Halamicek před asi 2 měsíců. Aktualizováno před 13 dnů.

Stav:
Dokončen
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
Cílová verze:
-
Začátek:
04.09.2019
Uzavřít do:
% Hotovo:

100%

Odhadovaná doba:

Popis

Žádám tímto KK, aby přezkoumala postup PO po mém napadení Výběrového řízení na pozici volebního koordinátora i průběh výběrového řízení samotného a následně přijala příslušná rozhodnutí. Celý text podání ke KK o přezkumu řízení je obsažen v příloze.

Daniel Halamíček

Historie

#1 Aktualizováno uživatelem Michaela Skokanova před asi 2 měsíců

Prosím o odkaz na výběrové řízení, nemůžu nikde na fóru najít nic, co by s Tebou souviselo.

#2 Aktualizováno uživatelem Rostislav Řeha před asi 2 měsíců

Pripadne dokumentaci, pisemnsti atd, ktere by co nejvic dokladovaly zminena tvrzeni.

#3 Aktualizováno uživatelem Michaela Skokanova před 13 dnů

  • Stav změněn z Nový na Dokončen
  • Přiřazeno nastaven na Michaela Skokanova
  • % Hotovo změněn z 0 na 100

Takže odkaz na výběrové řízení už máme: https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=572&t=47614

Jelikož se podání zabývá osobním nesouhlasem nevybraného účastníka, KK se ke stížnosti nepřidá ve veřejném zájmu. Stěžovatel uvádí, že složil 300,- (v ústní verzi dokonce 600,-) na účet strany, podání by tedy mělo být zaplaceno, prosím ale o doložení, jelikož platil před vyzváním, netuším, kdy to mohlo být a prohledávat si účet měsíc dozadu je ztráta času.

Včera proběhlo mé osobní setkání se Stěžovatelem za účelem dovysvětlení procesů KK, pojmu důkazní břemeno atd. Stěžovatel následně zaslal dvě aktualizované verze svého podání na email KK, spolu s maily, které si během výběrového řízení vyměnil s PO. Tyto odmítá vložit do redmine s ohledem na možné poškození dobrého jména Pirátské strany (sic).
Stěžovatel dále uvádí, že se domnívá, že kritéria výběru nebyla stejná pro všechny účastníky, neboť byl stejně jako on v prvním kole odmítnut Petr Tkadlec, který údajně PO urgoval a následně byl do 2. kola připuštěn. Ze závěrečného hodnocení 2. kola však nic takového nevyplývá, o Petrovi tam není ani slovo a žádný důkaz Stěžovatel nepředložil.

Z doložené emailové komunikace nevyplývá ze strany PO žádné porušení pravidel, co se týče nevybrání Dana Halamíčka do druhého kola výběrového řízení na volebního koordinátora. Podání tedy uzavírám jako neodůvodněné. Stěžovatel má možnost odvolat se k RK.

Také k dispozici: Atom PDF