Projekt

Obecné

Profil

Úkol #21333

17.MŠ - změna dodatkové dopravní značky

Přidáno uživatelem Filip Sequens před asi 2 let. Aktualizováno před více než 1 rok.

Stav:
Dokončen
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
-
Cílová verze:
-
Začátek:
20.06.2019
Uzavřít do:
04.11.2019
% Hotovo:

100%

Odhadovaná doba:
Typ práce:
Zobrazit v nabídce:
Ne
Organizační struktura:
Ne
Smlouva:

Popis

Byl jsem požádán paní ředitelkou 17.MŠ o možnost prověření změny dodatkové dopravní značky. Hned u vstupu na pozemek MŠ jsou u komunikace vybudována 2 parkovací stání. Pravidelně se stává, že na školní pozemek nemůže zajet zásobovací vůz. Tyto vě místa jsou využívána jako běžná parkovací stání. Ráno a odpoledne tedy nemohou rodiče vyzvedávající děti hned zaparkovat, předa či vezvednou détě a hned odjet. Zjišťuji tedy možnost přidat dodatkovou tabulku vyhrazeno pro 17.MŠ, 2 parkovací místa.

Historie

#1 Aktualizováno uživatelem Filip Sequens před asi 2 let

  • % Hotovo změněn z 0 na 50

#2 Aktualizováno uživatelem Filip Sequens před více než 1 rok

  • % Hotovo změněn z 50 na 100

Vyřešeno. Dodatková tabulka byla namontována.
Bc. Filip Sequens

#3 Aktualizováno uživatelem Filip Sequens před více než 1 rok

  • Stav změněn z Nový na Dokončen
  • Uzavřít do nastaven na 04.11.2019

Také k dispozici: Atom PDF