Projekt

Obecné

Profil

Podání #10544

Žádost o projednání kompletního návratu agendy RV na fórum

Přidáno uživatelem Roman Kučera před asi 1 rok. Aktualizováno před 11 měsíců.

Stav:
Nový
Priorita:
Normální
Přiřazeno:
Začátek:
20.04.2018
Uzavřít do:
% Hotovo:

0%

Odhadovaná doba:

Popis

Milé RV.
V souladu s proklamovanou transparencí Pirátské strany žádám, abychom přestali používat pro svá jednání a podatelnu Redmine. Redmine je primárně úkolovník a možná se hodí k řešení pracovních úkolů jako programování modulů SW, stavby nákupního centra včetně přípojek odpadů na WC a vzduchotechniky, kde má každý svůj hierarchicky daný podúkol a vykazuje jeho procentuální plnění. OK, ať ho používá.

Pracovní metodou RV je DISKUSE. A diskusní platforma je fórum, redmine je na ni nevhodný. Na fóru je možné dávat lajkýsky a tím zpětnou vazbu (přesněji odezvu). Fórum čte členská základna, což je náš "šéf". Je naší povinností být na očích členské základně (i veřejnosti jako takové), nikoliv se schovávat na redmine, kde se nikdo nevyzná. K diskusi nepotřebujeme vykazovat, na kolik procent se kdo vydiskutoval.

Jediným pravým důvodem přechodu na redmine byl útěk před Krtkem, což bylo naivní. Krtek byl první, který se přestěfoval na Redmine a adaptoval se zde mnohem lépe, než ti, co sem před ním utekli. Na fóru stačí dát Krtka do ignorelistu a je vyřešeno.

Takže není žádný důvod zůstávat v této slepé uličce a nastal čas k návratu na fórum, které se mimochodem během té doby docela vylepšilo.

Historie

#1 Aktualizováno uživatelem Vojtech Pikal před asi 1 rok

Dovolím si podotknout, že RV na fóru jedná.
Zde na redmine máme podatelnu (což vzhledem k úzké spoulupráci s RP, které se tu vyskytuje hodně dává smysl) a věci jako registr volebních spoluprací, který je tu daleko přehlednější, než na redmine.

#2 Aktualizováno uživatelem Vojtech Pikal před asi 1 rok

Tedy PROTI

#3 Aktualizováno uživatelem Andrej Ramašeuski před asi 1 rok

k zahajeni jednani sbirame hlasy tady. a obcas to obsahuje i kousek dizkuse. takze bych byl pro presun na forum agend, ktere nemusi byt nutne reseny pres redmine.

#4 Aktualizováno uživatelem Ivo Vlasaty před 11 měsíců

Pro projednání

#5 Aktualizováno uživatelem Elizabet Kovaceva před 11 měsíců

  • Přiřazeno nastaven na Dana Balcarova

Také k dispozici: Atom PDF